usługi

oferta

oferowane przez nas usługi

Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej jakości produktów i usług. Dlatego współpracujemy ze światowej klasy producentami, a nasze surowce sprowadzamy bez udziału pośredników. Zamawiając nasze produkty, możesz mieć pewność, że cały projekt (od pomysłu do wykonania) został stworzony zgodnie z naszymi standardami.

nasza oferta

Nasza pomoc obejmuje:

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my stworzymy z nich gotową koncepcję, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, stworzą projekt, opracują budżet i wskażą najlepsze rozwiązanie.

Przez lata działalności wypracowaliśmy kontakt z najlepszymi producentami z całego świata. Dzięki temu możemy pochwalić się najbogatszą ofertą surowców na rynku.
Jeśli marzysz o oryginalnym, niespotykanym materiale, który nada oryginalnego charakteru Twojemu zamówieniu – daj nam znać. Z pewnością będziemy w stanie zrealizować Twoje życzenie.

Logistyka jest naszą mocną stroną. Odbierzemy, przewieziemy i dostarczymy zamówiony kamień (lub cały projekt) w dowolnie miejsce. Nasi pracownicy profesjonalnie zabezpieczą i przetransportują materiały, z zachowaniem wszystkich wymogów.

Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację usług serwisowych na najwyższym poziomie. Czyszczenie, pielęgnacja oraz zabezpieczaniem powierzchni kamiennych mamy w małym palcu. Dysponujemy jakościowymi środkami i narzędziami, dzięki którym przygotujemy i zabezpieczymy posadzki, blaty, płyty, schody i wiele innych.

Ekipy montażowe MAXPOL urzeczywistnią Twój projekt w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy przeprowadzą Cię przez proces realizacji zamówienia sprawnie i dokładnie, tak abyś mógł cieszyć się efektem końcowym w możliwie najszybszym czase.

max-pol technology
twoja wizja przyszłości