Nasze realizacje

Realizujemy zamówienia dla

klientów indywidualnych, firm i deweloperów

jak pracujemy

MAX-POL | klient indywidualny

Max-Pol to jednak nie tylko projekty dla biznesu – to także oferta skierowana do klienta indywidualnego, którego zawsze traktujemy na równych prawach, a każdy przeznaczony dla niego projekt dopracowywany jest w najdrobniejszych szczegółach: tak, by poszczególne komponenty składały się na przekonującą realizację.

nasze

projekty

architect

MODERN VILLA

architect

MODERN VILLA

architect

MODERN VILLA

MAX-POL | klient biznesowy

O tym, że nasze realizacje doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej i budynkach przemysłowych, przekonują kolejne projekty, w których powstawaniu braliśmy udział. Charakteryzująca przedsiębiorstwo Max-Pol staranność i terminowość pozwoliła na sukcesywne i wieloaspektowe rozwijanie firmy.

Hotel Marriott, Filharmonia w Gdańsku, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, budynki Deutsche Bank, Muzeum Wisły, salony samochodów, w tym Porsche i Audi, loża VIP na PGE Arena w Gdańsku, a także Dworce kolejowe w Gdańsku i w Sopocie – to tylko niektóre z naszych realizacji, których lista sukcesywnie się wydłuża. Powierzone nam zaufanie zawsze staraliśmy się wykorzystywać w taki sposób, by kontrahenci rozpoznawali markę Max-Pol jako przyjazną, łatwą do współpracy i bezkonfliktową. Nasza pasja i zaangażowanie pozwoliły, mimo upływu lat, nadzwyczaj pozytywnie wpłynąć na sukces przedsiębiorstwa i klientów, którym oferowaliśmy swoje usługi.

nasze

projekty