O firmie

Dlaczego warto z nami współpracować?

W Max-Pol Technology stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.
W naszej bogatej ofercie ekskluzywnych kamieni naturalnych, z pewnością znajdziesz najodpowiedniejszy dla siebie wzór i rodzaj a nasi doradcy w profesjonalny sposób doradzą i dopasują kamień do Twoich potrzeb.

Kim jesteśmy?

Firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Swoją drogę rozpoczynaliśmy u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie zdobyliśmy grono zaufanych Klientów z całej Europy oraz międzynarodowe kontakty z najbardziej doświadczonymi producentami kamienia naturalnego z całego świata.
Przez ostatnie lata realizowaliśmy projekty zarówno dla dużych znanych firm jak i dla indywidualnych klientów. Możemy pochwalić się setkami realizacji, więc możesz nam śmiało zaufać. W wachlarzu naszych usług znajdziesz zarówno doradztwo, dobór kamienia, dopasowanie do Twojego projektu, jak i sprzedaż samego kamienia z usługą montażu i pielęgnacji.

Jak tworzymy nasze projekty?

Od A do Z:
  • Biuro obsługi klienta MAX POL szczegółowo omawia z Tobą wizję projektu. Na tej podstawie dobiera dla Ciebie odpowiedni dobór kamieni. Zawsze wysłuchamy, pomożemy i doradzimy – jeśli będziesz tego potrzebował.
  • Wybieramy dla Ciebie doświadczonego koordynatora projektów, który będzie nadzorował wszystkie techniczne aspekty przygotowań. To z nim ustalane są istotne kwestie techniczne. Jest to również osoba, z którą będziesz mógł skontaktować się w razie pytań lub wątpliwości w zakresie materiału, jego rozmiarów czy właściwości.
  • Kiedy już materiał będzie gotowy nasza ekipa montażowa przystąpi do pracy. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty będziesz mógł cieszyć się efektem końcowym.

 

W MAX POL jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje życzenia i potrzeb. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wsparciu profesjonalnego zespołu wykonamy najbardziej skomplikowane projekty tak, aby finalny efekt był tym, na czym Ci zależy.
Masz w głowie swój wymarzony projekt, ale obawiasz się, że jego realizacja nie będzie możliwa? Daj nam znać, a przekonasz się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jeśli jesteś architektem i potrzebujesz wsparcia w doborze kamienia dla swojego klienta – zapraszamy również do kontaktu.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania. Jesteś zainteresowany pożyczką na nasze produkty? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Pomożemy we wszystkich formalnościach.